Ekologiczne skrzynki na napoje – 100% nadają się do recyklingu
Odpowiednie opakowanie to jeden z kluczowych elementów skutecznej logistyki. Aby towary były transportowane szybko i bezpiecznie, warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które znacząco usprawniają cały proces, a ponadto są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.
Jak bezpiecznie pakować napoje?
Napoje i alkohole to produkty wymagające specjalnej amortyzacji podczas transportu. Do tego celu świetnie sprawdzają się skrzynki z polimerów syntetycznych (np. skrzynki na wodę mineralną), które łączą w sobie lekkość, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
W trosce o środowisko naturalne, niektóre firmy szukają innowacyjnych rozwiązań, które pomogą wdrożyć ekologiczne standardy do sektora korzystającego z materiałów z tworzywa sztucznego. Odpowiedzialnie wykorzystywany plastik może być surowcem, który bardzo dobrze poddaje się recyklingowi.
Ekologiczne skrzynki na piwo
Ze względu na wysoką trwałość, tworzywa sztuczne świetnie nadają się do produkcji opakowań przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Innowacyjnym rozwiązaniem jest produkowanie opakowań z plastiku przetworzonego, dzięki czemu nie wprowadzamy w obieg kolejnych ton tworzyw sztucznych, ale wykorzystujemy surowce już dostępne.
Firma specjalizująca się w produkcji zwrotnych opakowań transportowych stworzyła ekologiczne Skrzynki na piwo, które w ponad 90% powstają właśnie z materiałów uzyskanych w drodze recyklingu. Dodatkowo, 20% składu surowca powstaje z odpadów plastikowych produkowanych przez przemysł morski (np. sieci rybackich).
Wygodne skrzynki na napoje
Ekologiczne skrzynki na napoje chronią przewożone produkty przed uszkodzeniem oraz ekspozycją na promieniowanie UV. Mogą być również oznaczone wysokiej jakości logotypem, który buduje wizerunek marki. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty zapewniają wysoki komfort noszenia.
Wysokiej jakości skrzynki na wodę mineralną czy inne napoje gazowane są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. W 100% nadające się do recyklingu, umożliwiają markom przejście na kołowy strumień odpadów plastikowych, zamiast liniowego.